Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

polski český English

O nas

Przyjedziemy

Na Państwa życzenie przyjedziemy całkowicie bezfinansowo w obrębie Warszawy i okolic. Dalsze podróże rozliczamy stosownie do odległości. Wystarczy krótki telefon w celu umówienia dogodnego terminu oraz streszczenie jak wygląda wnętrze, które będziemy dekorować i jaki efekt chcieliby Państwo uzyskać. Jeśli otrzymamy zdjęcia omawianych wnętrz, jesteśmy w stanie już na pierwszej wizycie przedstawić koncepcję dekoracji tekstylnej. Proszę pamiętać, że wszystko odbywa się bezkosztowo, zatem zachęcamy do kontaktu.

Doradzimy

Nasza konsultantka ukończyła Szkołę Art Deco, projektowanie wnętrz. Posiada bardzo dobre przygotowanie w kierunku doradztwa tkaninowego. Pomoże w doborze kolorystyki i stylu. Przedstawi najnowsze trendy, tak by nasze tkaniny odmieniły, ożywiły i udekorowały Państwa domy.

Wymierzymy

Na pierwszej wizycie omówimy jakie mocowania dekoracji Państwa interesują. Po latach pracy w tej branży znamy wszystkie rozwiązania techniczne włącznie ze sterowaniami elektrycznymi. Wykonamy pomiary ścian i okien, tak by gotowy produkt nie wymagał poprawek.

Wycenimy

Zachęcamy klientów do różnych wariantów dekoracji okiennych. Poczynając od klasycznych zasłon, gdzie trzeba pamiętać, iż zużycie tkaniny jest największe poprzez bardzo funkcjonalne rolety rzymskie a skończywszy na oszczędnych panelach (ekranach). Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę cenową z tkanin premium jak i z tańszych materiałów.

Uszyjemy

Cały nasz zespół fachowców posiada wieloletnie doświadczenie w krawiectwie artystycznym, tapicerowaniu i produkcji abażurów. Są to osoby z pasjami, rzemieślnicy o coraz bardziej zapominanych profesjach. Każdy produkt wykonany jest ręcznie z należytą dokładnością. Używamy nici, taśm, kedr, gwoździ tapicerskich najlepszej jakości.Zależy nam by klient był przekonany, iż produkt HT Home Textile to wyjątkowa marka.

Zamontujemy

Umawiamy się z klientem na montaż w dogodnym dla niego terminie. Nasi fachowcy zamontują szyny, karnisze i mechanizmy. Zawieszą zasłony, rolety i wszystko jeszcze raz wyprasują. Dodatkowo montujemy zagłówki łóżek, panele tapicerowane ścienne i abażury. Ubieramy kanapy i fotele w pokrowce. Dostarczamy i ustawiamy meble tapicerowane. Klient jest świadkiem błyskawicznej przemiany wnętrza.


O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami pięknych wnętrz i nadajemy im indywidualny charakter. Chcemy żebyś zarówno Ty jak i domownicy oraz goście czuli się w nich wyjątkowo, przytulnie i miło.

Od wielu lat doskonalimy nasze umiejętności.  Ukończyliśmy Szkołę ArtDecor - Projektowanie Wnętrz. Przeszliśmy już długą drogę i dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie.

Znamy się bardzo dobrze na tkaninach które Państwu proponujemy. Jednocześnie ciągle śledzimy trendy wnętrzarskie.  Regularnie odwiedzamy targi światowe. Pracują z nami ludzie z wieloletnim doświadczeniem dlatego gwarantujemy doskonałe wykończenie produktów.

Przez lata pracowaliśmy w branży dekoracyjnej w dużej korporacji,

gdzie solidność I terminowość były bardzo ważne.

Jako HT od lat tworzymy niepowtarzalne produkty dla Ciebie.

Możesz nam zaufać.

 

Jak pracujemy?

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie, na które przyjedzie nasz ekspert, dekorator wnętrz i udzieli profesjonalnej porady oraz wykona pomiary. Propozycję wystroju otrzymasz jeszcze podczas wizyty.

Będziesz miał do wyboru tkaniny z bogatej kolekcji wzorników w pełnej gamie kolorystycznej, w których mamy: len, bawełnę, jedwab, poliester, wiskozę, tafty, woale i wiele innych.

Współpracujemy z największymi producentami tkanin w Polsce i za granicą, dlatego jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie coś unikatowego dla siebie.

Gwarantujemy dbałość o szczegóły i jakościowe wykończenie każdego produktu, a to wszystko zawsze na czas!

Zapraszamy do kontaktu

Media o nas

M jak Mieszkanie - piękny dom w Grójcu

Weranda - fotel Barcelona w naszej odsłonie

Dziecko i I Miejsce

Living