Helpa to polska firma produkująca kaszki dla niemowląt z owocami na bazie zbóż. Ich produkty są wytwarzane z całkowicie naturalnych składników, bez dodatku cukru, sztucznych aromatów i konserwantów. Misją Helpy jest zapewnienie niemowlętom i małym dzieciom jak najlepszego startu w życie poprzez dostarczanie im pożywnego, smacznego jedzenia, które pomaga im rosnąć i rozwijać się prawidłowo.

Dlaczego kaszki Helpa są takie wartościowe?

Ich sztandarowy produkt, zawiera ponad 20 niezbędnych witamin i minerałów, w tym żelazo, wapń i witaminę D. Zawiera również błonnik prebiotyczny, który wspomaga zdrowie układu pokarmowego. Kaszka Helpa może być używana do przygotowania zarówno słodkich, jak i pikantnych dań na śniadanie, lunch lub kolację. A ponieważ jest tak bogata w składniki odżywcze, doskonale nadaje się dla wybrednych dzieci lub tych, które lubią urozmaicić swoją dietę.

Kaszki Helpa to idealny poranny posiłek dla Twojego dziecka

Zdrowe śniadanie pomaga nadać ton reszcie dnia. Nie chodzi tylko o to, żeby się najeść po długim śnie, ale też o to, żeby dostarczyć organizmowi wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego Kaszki helpa dla najmłodszych są idealnym porannym posiłkiem dla Twojego dziecka na śniadanie – są pełne niezbędnych witamin i minerałów, a także bardzo smaczne.

Kaszki Helpa są dostępne w wielu pysznych smakach – oryginalnym, z cynamonem, a nawet z ciecierzycą. Są zrobione z pełnego ziarna i nie zawierają cukru ani sztucznych składników. Wystarczy dodać wodę (lub mleko, jeśli wolisz), dobrze wymieszać i podgrzać przez kilka minut, aby otrzymać cudownie pożywne śniadanie, które pomoże Twojemu maluchowi przygotować się na rozwojowy dzień.

Każda kaszka zawiera również dużo błonnika i białka, dzięki czemu dziecka dłużej będzie czuć się najedzone. A ponieważ jest dostępna w wygodnej formie do jednorazowego spożycia, nie musisz się martwić o kontrolę porcji – po prostu weź jedną porcję i już. Kaszki kupisz już w cenie kilkunastu złotych. To naprawdę dobra alternatywa dla mleka.